21.12. NÁSTĚNKA VIZÍ

Kurz s dávkou tvořivosti, který Vás naučí zaměřit pozornost na to co v životě opravdu chcete. Právě Vaše sny, plány a cíle jsou přece tou nejlepší motivací ke šťastnému životu.

V přátelské a neformální atmosféře najdete sami sebe a nastartujte své smysly k plnění svých životních snů a cílů. Nástěnka vizí neboli také „Vision Board“ je skvělá metoda, která probouzí smyslové vnímání a učí Vaše podvědomí zaměřit pozornost na to, co opravdu chcete, po čem toužíte. Vaše sny, plány a životní cíle. Probuzení všech smyslů a vnímání pocitů při tvorbě nástěnky, bývá často velkým průlomem v pochopení vlastních limitů a uvědomění si, co v životě opravdu chci.

V této „hře“ jste pouze Vy tvůrcem své budoucnosti. Nástěnkou, kde si obrázky, texty a fotky poskládáte podle vlastního výběru můžete objevit svůj skrytý potenciál. Ať již sníte o domu na pláži, Ferrari nebo lásce, či úspěšném podnikání, vše je na Vaší fantazii a na tom, čemu opravdu věříte a čeho chcete dosáhnout. Dovede Vás to k vytvoření uměleckého díla, které je naprosto originální a budete na něj po právu pyšní.

Pozitivní záměr a dodržení pravidel pro vytvoření nástěnky je předpokladem k nastartování změn ve Vašem životě.

Vaše podvědomí a pocity budou každý den pracovat na tom, aby jste Vašich vysněných cílů dosáhli.

 

Termín: 21.12.2019 (13:00 – 18:00)

Místo konání: Český Krumlov (adresa Vám bude upřesněna po přihlášení)

Cena kurzu: 2.100,- Kč / os.

Uvedené ceny jsou vč. DPH.

Maximální počet míst: 12 osob.

V ceně kurzovného je občerstvení a materiály potřebné pro výrobu nástěnky (obrázky, lepidlo, papír, psací potřeby, nůžky). Přinést si můžete i vlastní pomůcky, texty a obrázky se kterými byste rádi pracovali.

Kurzovné ve výši 2.100,- Kč, je možné uhradit hotově na místě v den konání kurzu (pouze pro přihlášené) nebo bankovním převodem nejpozději 2 dny před konáním kurzu na účet. č. 2031117585/8040. V pozn. platby uveďte své jméno a příjmení.

Přihlaste se

Program

  • Návod jak správně formulovat své cíle
  • Workshop
  • Vytvoření vlastní nástěnky vizí