O mně

Má cesta osobního rozvoje začala naplno v roce 2012, kdy jsem pracoval dvojnásobek toho co běžný člověk, najezdil desítky tisíc kilometrů za měsíc a zaslepený vizí, že tohle je smysl života jsem se dostal do kola událostí, které mne donutily se zastavit.

Skončil jsem jako vyhořelí manažer se spoustou zajímavých informací, které jsem neuměl použít jinde než v práci. Podlomené zdraví a dva měsíce na lůžku mi dali dost času se zamyslet co v životě chci a co vůbec ne. Inspirovali mne články, blogy, knihy, všude mi ale „něco málo“ chybělo. Absolvoval jsem řadu seminářů u nás i v cizině, poznal skvělé lidi. Život mi tak nějak přihrál kouče ve správný čas. Správné nasměrovaní mi ukázalo nový začátek a získal jsem odpovědi na mé otázky. Překonal jsem svá dosavadní přesvědčení a hranice.

Postupně jsem opustil staré vzorce myšlení a „jistoty“ o které jsem se opíral. Našel jsem nové motivace a cíle. Svět již pro mne nikdy nebyl takový jako dřív a musím poznamenat, že dnes je šťastnější.

Jako Kouč psychoenergetické transformace s akreditací MŠMT, podnikatel, školitel a absolvent celé řady kurzů u nás i v zahraničí, jsem se rozhodl pomáhat a předávat své znalosti Vám, mým klientům.

Razím moto, že „ jsme tím na co nejčastěji myslíme.“

Prožívat s Vámi Vaše příběhy, hledat řešení na na mnohdy neřešitelné životní situace a prožívat s Vámi proces Vaší cestu transformace, je to co mne opravdu baví a motivuje k další práci.