Vliv Vašich myšlenek je větší než si umíte představit!

Přidáno dne: 20.10.2019

Naše tělo obsahuje 70% vody a tělních tekutin. Díky pokrokům vědy a moderní medicíny, jsme dnes již mnohem dále a vědeckými poznatky z posledních let je dokázán přímý vliv mezi našimi myšlenkami a pocity.

Japonský vědec Dr. Masuru Emoto https://www.masaru-emoto.net/en/ již řadu let vede výzkum, kterým odhaluje vliv záměrů, slov a emocí na strukturu vody. Jak je známo, voda je nejlepší vodič a podle Dr. Emota také nejlepší zdroj ke čtení emocí.

Tým vědců přišel s hypotézou, kterou následně i potvrdil, že voda mění strukturu pozorovaných ledových krystalů v závislosti na přijímané informaci či záměru.

Bylo prokázáno, že pozitivní informace a záměry mají tendenci produkovat symetrické a rovnoměrné krystaly podobné vločce sněhu. Na druhé straně negativní informace a záměry vedou k destrukci a nerovnoměrným krystalům.

Výsledky této studie ukázaly, že struktura vody ve sklenici se slovy jako láska, štěstí, pravda nebo ovlivněná veselou hudbou či modlitbou měla téměř dokonalou strukturu.

Naopak voda vystavená negativním slovům a ponuré hudbě, vytvořila znetvořené tvary a krystaly nebyly téměř znatelné.

Studie Dr. Emota tak vede cestou poznání, že to jak žijeme, je minimálně ze 70% odrazem našeho vnitřního, podvědomého vnímání světa.

Kategorie: Nezařazené